Detail semináře

Osobní videokonference a komunikace odkudkoliv

Nejpřirozenějším způsobem komunikace je osobním setkání. Cestování za schůzkami je však nákladné, spojené s riziky a neproduktivním časem stráveným při cestě tam i zpět. Navíc nalezení vhodného termínu pro setkání více osob je malou noční můrou, a často se schůzka může několikrát posunout.

Jsou vaši zaměstnanci a kolegové neustále pohybu? Vytížení schůzkami s kolegy v kanceláři, schůzkami s klienty ve městě, týmovými poradami, služebními cestami, a jejich pracovní život se točí kolem řešení kolizí v kalendáři? A přitom si lze pomoci chytrým telefonem, tabletem i notebookem, který mají neustále při sobě, a mohou tak získat drahocenný čas.

Ten lze získat právě díky možnosti trvalého vizuálního spojení – profesionální videokonferenci – která zajistí kvalitní přenos obrazu i zvuku.

Seminář se bude zaměřovat na technologie a nástroje firmy Cisco, určené pro vizuální komunikaci, videokonference, sdílení prezentací i chatování. Jejich společným jmenovatel je dostupnost pro maximální počet účastníků. Představíme způsoby jejich použití i vhodnost pro různé situace. Typicky mohou uživatelé komunikovat jak ze zasedací místnosti, tak přes notebook na pracovišti, přes tablet v kavárně, nebo chytrý i klasický telefon při cestě autem. Důraz je zde kladen především na sdílení a přenos informací, který ušetří čas na cestování a vyplní neefektivní mezery v kalendáři.

Součástí bude i reálná ukázka požívání video komunikace prostřednictvím různých zařízení, kdy nejprve využijeme chat, a následně přejdeme do video komunikace s kolegou v terénu přes telefon, ze zasedačky se připojí obchodník a externě přes notebook zákazník. V druhé ukázce se pro sdílení prezentace můžeme připojit všichni najednou a vtáhneme vás do děje.

Účast na semináři je bezplatná.


Technická náročnost

Obchodně-manažerské zaměření

15.06.2016

Registrace: 9.15 - 9:30
Seminář: 9:30 - 12:00
Místo konání: Na Hřebenech II 1718/10, Praha 4

Přednášející

Load Style

Adam Horník

Presales Manager, DIMENSION DATA