Přesuňte výrobu do digitální továrny


Přesuňte výrobu do digitální továrny

Pojem Digital Factory patří mezi nově nastupující trendy v průmyslu.

Dříve se technologie jako virtuální realita, umělá inteligence či machine learning vyskytovaly pouze v laboratořích, ale v současné době se stávají novou součástí technologického prostředí moderních továren.

Automatizované řízení robotů sice do výroby proniklo dávno, ale je to teprve digitální transformace IT, která může z běžné továrny vytvořit „digitální továrnu“.

Sběr dat pomocí čidel v průběhu procesu výroby byl sice prvním krokem, ale dnes se data sbírají ve velké míře i mimo vlastní výrobní závod. Hovoříme o sběru dat přímo ze strojů v terénu, jako jsou nakladače nebo buldozéry, který umožňuje včasnou opravu. Podobně funguje i sběr dat z aut, lodí i letadel nebo prvků energetických infrastruktur, jako jsou čerpadla, trafostanice apod. Právě díky novým možnostem v IT lze tato data sbírat, analyzovat a zpracovávat on-line například v prostředí cloudu. Novou součástí práce s daty je, tam kde to dává businessu smysl, i sběr a analýza dat ze sociálních sítí, kde nejnovější technologie na bázi umělé inteligence a machine learningu pomáhají zrychlit, zautomatizovat a zefektivnit rozhodování na úrovni managementu.

Jednou z klíčových inovací SAP S/4HANA v oblasti provozu a logistiky je rychlé MRP plánování, založené na novém responzivním uživatelském rozhraní, které umožňuje mnohem efektivnější rozhodování během procesu plánování.

Proč se hyperkonvergovaná infrastruktura stává oblíbenou volbou pro migrace a nové implementace SAP S/4 HANA? Nativní podpora technologií jako SAP Data Hub či kontejnerů poskytuje záruku moderního SAP prostředí pro vaše úlohy.


Program semináře:

09:00 - 09:30 Ranní káva a snídaně
09:30 - 09:50 Úvod, Spolupráce DD a Itelligence (Tomáš Bartoš)
09:50 - 10:50 Fenomén Digital Factory - SAP S/4HANA, SAP Leonardo (Martin Šindlář)
10:50 - 11:15 Coffee break
11:15 - 12:15 Pokročilé plánování v S/4 HANA – Demand Driven MRP (Tomáš Slamka)
12:15 - 13:00 Hyperkonvergovaná platforma – optimální volba pro SAP HANA, S4/HANA (Martin Klčovský)


TECHNOLOGIE

SAP Leonardo
Big Data
Machine Learning
Data Intelligence

CÍLOVÉ PUBLIKUM

IT manažeři
Business Development
Správci sítě


Partnerem semináře je společnost itelligence


Účast na semináři je bezplatná.


Technická náročnost

Obchodně-manažerské zaměření

04.10.2018

Registrace: 9:15 – 9:30
Seminář: 9:30 – 13:00
Místo konání: Hotel Park Inn by Radisson, Hornopolní 3313/42, 702 00 Ostrava

Přednášející

Load Style

Tomáš Bartoš

Business Development Manager
Dimension Data Czech Republic


Load Style

Martin Klčovský

PS DC Manager
Dimension Data Czech Republic

Hosté

Martin Šindlář

Head of SAP Technical Division
itelligence


Tomáš Slamka

Manager Project
itelligence

Reálné zkušenosti s nasazením NSX


Reálné zkušenosti s nasazením NSX

Uvažujete, jak se vyrovnat s trendem mikrosegmentace a jak zabezpečit aplikace?
Nejste spokojeni s flexibilitou v provisioningu nových služeb?
Hledáte cestu ke zjednodušení správy infrastruktury ve vašem datacentru?


Pokud vás zajímají tato témata, přijměte pozvání na náš plánovaný seminář „Reálné zkušenosti s nasazením NSX“ a registrujte se vyplněním registračního formuláře.


Program semináře:

13:30 – 14:00 Registrace
14:00 – 14:20 Jak budou vypadat SDD v příštích letech

Lukáš Jelínek, Solution Director, Dimension Data Czech Republic
Ve společnosti Dimension Data pracuje od roku 2007, poslední dva roky na pozici solutions directora české pobočky. Vede oddělení Solutions a Business Developmentu, jehož úlohou je rozvíjet produktové portfolio a tvorba go to market strategie na lokálním trhu. Do Dimension Data přišel ze společnosti Cisco Systems, kde působil na obchodní pozici.

14:20 – 14:50 Flexibilní síťová architektura je nutným základem pro bezpečný provoz moderních aplikací

V dnešní době už nestačí přemýšlet o síti tak, jak jsme o ní přemýšleli v posledních dvaceti letech. Dnešní doba je plná cloudů, hyperkonvergované architektury, kontejnerů a spousty dalších technologii, na jejichž požadavky a flexibiltu zkrátka klasické sítě nestačí. Pojďme se společně podívat, jak tyto požadavky vyřešila společnost VMvare s produkty řady NSX.

Ondřej Číž, System Engineer NSX, Vmware
V IT se pohybuji již 21 let. Mou doménou v posledních zhruba 12 letech je bezpečnost sítí a networking. Od roku 2006 jsem působil ve společnosti ArrowECS jako system engineer a školitel síťových a bezpečnostních technologií. Posledních 5 let se věnuji problematice softwarově definovaných sítí a jejich zabezpečení. Tato specializace mne přivedla až k výrobci, společnosti VMware, kde mám na starosti produkt pokrývající bezpečnost a správu virtuálních sítí – VMware NSX.

14:50 – 15:20 Reálné zkušenosti s nasazením NSX v praxi

Co vše získáte praktickou aplikací filozofie SDN ve vašem prostředí? Jak snadné je škálovat sítě budoucnosti? Proč je mikrosegmentace hybnou silou moderního konceptu bezpečnosti datových center? Zapomeňte na definici statických politik a bezpečnostních pravidel, vaše IT se dynamicky mění, aplikujte koncepci policy a object based správy, podobně jako jiní naši zákazníci.

Martin Klčovský, PS DC Manager, Dimension Data Czech Republic
Vystudoval obor Telekomunikace na Elektrotechnické fakultě. Ve společnosti Dimension Data působí od roku 2012. Nejdříve v roli konzultanta pro oblast výpočetních a komunikačních technologií v datových centrech, poté na pozici architekta infrastruktury datových center, kde se podílel na přípravě i realizaci projektů převážně se zaměřením na softwarově definovanou infrastrukturu. V současné době se v roli Business Development Managera věnuje tématu softwarově definovaných datových center a provozu hybridní infrastruktury.

15:20 – 15:35 Reálné zkušenosti společnosti RWS Moravia

Přemek Vala, CIO, Moravia IT

15:35 – 15:55 Coffee break
15:55 – 16:25 Když nativní bezpečnostní nástroje nestačí

Prostředí NSX nabízí základní bezpečnostní nástroje, které však nejsou dostatečné s ohledem na aktuální bezpečnostní hrozby.
Přednáška bude obsahovat demo ukázku laterálního útoku a bezpečnostního řešení pomocí integrace s NSX prostředím pro rozšířené možnosti bezpečnostní inspekce.

Petr Kadrmas, Security Engineer Eastern Europe, Check Point Software Technologies, Ltd
Petr Kadrmas is Security Engineer Eastern Europe based in Prague, Czech Republic. He’s been with Check Point since 2007, responsible for technical pre-sales activities supporting Check Point channel and customers. He is also regularly participating on local security conferences and press events. He has long term experience with Check Point Network, Endpoint and Mobile security solutions. Prior to his role at Check Point, Petr was a Business Development Manager at Alcatel-Lucent focusing on IP, VoIP, ATM, IMS and security solutions.

16:25 – 16:55 Softwarově definovaná underlay síť (nejen) pro datová centra

Chcete vaši síťové infrastruktuře dopřát podobného uživatelského komfortu a intuitivní ovládání jakým disponují např. telefony od společnosti Apple? Přijďte si poslechnout přednášku na téma flexibilní a škálovatelné softwarově definované underlay sítě.
S narůstajími nároky na síťovou infrastrukturu a na bezpečnost je potřeba nejen efektivně spravovat overlay sítě, ale i hardwarovou vrstvu v podobě underlay sítě. Tuto softwarově definovanou underlay síť je možné škálovat od 1 do 64 racků a lze ji efektivně integrovat do VMWARE NSX. Tento typ sítě nabízí nejen integrovanou a intuitivní konfiguraci, správu a upgrade z jednoho místa, ale také segmentaci provozu a i tzv. datovou analytiku a telemetrii.

Zbyněk Houska, Senior Network Systems Engineer, DellEMC
Zbyněk Houska působí v Dell EMC na pocizi Senior Network Systems Engineer kde se zaměřuje na evangelizaci technologií otevřených (Open Networking) a softwarově definovaných sítí (SDN), konzultace a vytváření návrhů implementací pro zákazníky. Zbyněk má téměř dvacetiletou zkušenost v oboru a je držitelem magisterského titulu (Master of Science – MSc.) v oboru informační bezpečnosti z Royal Holloway, University of London.

16:55 – 17:10 Reálné zkušenosti společnosti Continental

Lukáš Svozil, Network and Security Consultant, Continental

17:10 – 17:30 NSX Summary

Co NSX přináší a jak mění pohled na chod datových center? Kam se ubírá svět software defined datacenter a jak můžete na prostředky datového centra přenést odpovědnost i za bezpečnost uživatelských stanic?

Martin Klčovský, PS DC Manager, Dimension Data Czech republic
Vystudoval obor Telekomunikace na Elektrotechnické fakultě. Ve společnosti Dimension Data působí od roku 2012. Nejdříve v roli konzultanta pro oblast výpočetních a komunikačních technologií v datových centrech, poté na pozici architekta infrastruktury datových center, kde se podílel na přípravě i realizaci projektů převážně se zaměřením na softwarově definovanou infrastrukturu. V současné době se v roli Business Development Managera věnuje tématu softwarově definovaných datových center a provozu hybridní infrastruktury.

17:30 – 22:00 Večeře a neformální posezení v baru „Bar, který neexistuje“

OBLAST ZÁJMU

Mikrosegmentace a bezpečnost v DC
Trendy v oblasti SDN a SDDC
Underlay sítě
VMware NSX


CÍLOVÉ PUBLIKUM

IT manažer, Manažer DCS
Networking & Security Manažer
Manažer infrastruktury
Solution Architekt
Infrastructure Architekt
Senior System EngineerÚčast na semináři je bezplatná.


Technická náročnost

Obchodně-manažerské zaměření

04.04.2019

Registrace: 13:30 – 14:00
Seminář: 14:00 – 17:30
Místo konání: GrandHotel Brno, Benešova 605/18, 602 00 Brno

Přednášející

Load Style

Lukáš Jelínek

Solution Director
Dimension Data Czech Republic


Load Style

Martin Klčovský

PS DC Manager
Dimension Data Czech Republic

Hosté

Ondřej Číž

System Engineer NSX
Vmware


Zbyněk Houska

Senior Network Systems Engineer
DellEMC


Petr Kadrmas

Security Engineer Eastern Europe
Check Point Software Technologies, Ltd


Speciální hosté

Přemek Vala

Chief Information Officer
RWS Moravia


Lukáš Svozil

Network and Security Consultant
Continental


Reálné zkušenosti s nasazením NSX


Reálné zkušenosti s nasazením NSX

Uvažujete, jak se vyrovnat s trendem mikrosegmentace a jak zabezpečit aplikace?
Nejste spokojeni s flexibilitou v provisioningu nových služeb?
Hledáte cestu ke zjednodušení správy infrastruktury ve vašem datacentru?


Pokud vás zajímají tato témata, přijměte pozvání na náš plánovaný seminář „Reálné zkušenosti s nasazením NSX“ a registrujte se vyplněním registračního formuláře.


Program semináře:

13:30 – 14:00 Registrace
14:00 – 14:20 Jak budou vypadat SDD v příštích letech

Lukáš Jelínek, Solution Director, Dimension Data Czech Republic
Ve společnosti Dimension Data pracuje od roku 2007, poslední dva roky na pozici solutions directora české pobočky. Vede oddělení Solutions a Business Developmentu, jehož úlohou je rozvíjet produktové portfolio a tvorba go to market strategie na lokálním trhu. Do Dimension Data přišel ze společnosti Cisco Systems, kde působil na obchodní pozici.

14:20 – 14:50 Flexibilní síťová architektura je nutným základem pro bezpečný provoz moderních aplikací

V dnešní době už nestačí přemýšlet o síti tak, jak jsme o ní přemýšleli v posledních dvaceti letech. Dnešní doba je plná cloudů, hyperkonvergované architektury, kontejnerů a spousty dalších technologii, na jejichž požadavky a flexibiltu zkrátka klasické sítě nestačí. Pojďme se společně podívat, jak tyto požadavky vyřešila společnost VMvare s produkty řady NSX.

Ondřej Číž, System Engineer NSX, Vmware
V IT se pohybuji již 21 let. Mou doménou v posledních zhruba 12 letech je bezpečnost sítí a networking. Od roku 2006 jsem působil ve společnosti ArrowECS jako system engineer a školitel síťových a bezpečnostních technologií. Posledních 5 let se věnuji problematice softwarově definovaných sítí a jejich zabezpečení. Tato specializace mne přivedla až k výrobci, společnosti VMware, kde mám na starosti produkt pokrývající bezpečnost a správu virtuálních sítí – VMware NSX.

14:50 – 15:20 Reálné zkušenosti s nasazením NSX v praxi

Co vše získáte praktickou aplikací filozofie SDN ve vašem prostředí? Jak snadné je škálovat sítě budoucnosti? Proč je mikrosegmentace hybnou silou moderního konceptu bezpečnosti datových center? Zapomeňte na definici statických politik a bezpečnostních pravidel, vaše IT se dynamicky mění, aplikujte koncepci policy a object based správy, podobně jako jiní naši zákazníci.

Martin Klčovský, PS DC Manager, Dimension Data Czech Republic
Vystudoval obor Telekomunikace na Elektrotechnické fakultě. Ve společnosti Dimension Data působí od roku 2012. Nejdříve v roli konzultanta pro oblast výpočetních a komunikačních technologií v datových centrech, poté na pozici architekta infrastruktury datových center, kde se podílel na přípravě i realizaci projektů převážně se zaměřením na softwarově definovanou infrastrukturu. V současné době se v roli Business Development Managera věnuje tématu softwarově definovaných datových center a provozu hybridní infrastruktury.

15:20 – 15:35 Reálné zkušenosti společnosti RWS Moravia

Přemek Vala, CIO, Moravia IT

15:35 – 15:55 Coffee break
15:55 – 16:25 Když nativní bezpečnostní nástroje nestačí

Prostředí NSX nabízí základní bezpečnostní nástroje, které však nejsou dostatečné s ohledem na aktuální bezpečnostní hrozby.
Přednáška bude obsahovat demo ukázku laterálního útoku a bezpečnostního řešení pomocí integrace s NSX prostředím pro rozšířené možnosti bezpečnostní inspekce.

Petr Kadrmas, Security Engineer Eastern Europe, Check Point Software Technologies, Ltd
Petr Kadrmas is Security Engineer Eastern Europe based in Prague, Czech Republic. He’s been with Check Point since 2007, responsible for technical pre-sales activities supporting Check Point channel and customers. He is also regularly participating on local security conferences and press events. He has long term experience with Check Point Network, Endpoint and Mobile security solutions. Prior to his role at Check Point, Petr was a Business Development Manager at Alcatel-Lucent focusing on IP, VoIP, ATM, IMS and security solutions.

16:25 – 16:55 Softwarově definovaná underlay síť (nejen) pro datová centra

Chcete vaši síťové infrastruktuře dopřát podobného uživatelského komfortu a intuitivní ovládání jakým disponují např. telefony od společnosti Apple? Přijďte si poslechnout přednášku na téma flexibilní a škálovatelné softwarově definované underlay sítě.
S narůstajími nároky na síťovou infrastrukturu a na bezpečnost je potřeba nejen efektivně spravovat overlay sítě, ale i hardwarovou vrstvu v podobě underlay sítě. Tuto softwarově definovanou underlay síť je možné škálovat od 1 do 64 racků a lze ji efektivně integrovat do VMWARE NSX. Tento typ sítě nabízí nejen integrovanou a intuitivní konfiguraci, správu a upgrade z jednoho místa, ale také segmentaci provozu a i tzv. datovou analytiku a telemetrii.

Zbyněk Houska, Senior Network Systems Engineer, DellEMC
Zbyněk Houska působí v Dell EMC na pocizi Senior Network Systems Engineer kde se zaměřuje na evangelizaci technologií otevřených (Open Networking) a softwarově definovaných sítí (SDN), konzultace a vytváření návrhů implementací pro zákazníky. Zbyněk má téměř dvacetiletou zkušenost v oboru a je držitelem magisterského titulu (Master of Science – MSc.) v oboru informační bezpečnosti z Royal Holloway, University of London.

16:55 – 17:10 Reálné zkušenosti společnosti Continental

Lukáš Svozil, Network and Security Consultant, Continental

17:10 – 17:30 NSX Summary

Co NSX přináší a jak mění pohled na chod datových center? Kam se ubírá svět software defined datacenter a jak můžete na prostředky datového centra přenést odpovědnost i za bezpečnost uživatelských stanic?

Martin Klčovský, PS DC Manager, Dimension Data Czech republic
Vystudoval obor Telekomunikace na Elektrotechnické fakultě. Ve společnosti Dimension Data působí od roku 2012. Nejdříve v roli konzultanta pro oblast výpočetních a komunikačních technologií v datových centrech, poté na pozici architekta infrastruktury datových center, kde se podílel na přípravě i realizaci projektů převážně se zaměřením na softwarově definovanou infrastrukturu. V současné době se v roli Business Development Managera věnuje tématu softwarově definovaných datových center a provozu hybridní infrastruktury.

17:30 – 22:00 Večeře a neformální posezení v baru „Bar, který neexistuje“

OBLAST ZÁJMU

Mikrosegmentace a bezpečnost v DC
Trendy v oblasti SDN a SDDC
Underlay sítě
VMware NSX


CÍLOVÉ PUBLIKUM

IT manažer, Manažer DCS
Networking & Security Manažer
Manažer infrastruktury
Solution Architekt
Infrastructure Architekt
Senior System EngineerÚčast na semináři je bezplatná.


Technická náročnost

Obchodně-manažerské zaměření

04.04.2019

Registrace: 13:30 – 14:00
Seminář: 14:00 – 17:30
Místo konání: GrandHotel Brno, Benešova 605/18, 602 00 Brno

Přednášející

Load Style

Lukáš Jelínek

Solution Director
Dimension Data Czech Republic


Load Style

Martin Klčovský

PS DC Manager
Dimension Data Czech Republic

Hosté

Ondřej Číž

System Engineer NSX
Vmware


Zbyněk Houska

Senior Network Systems Engineer
DellEMC


Petr Kadrmas

Security Engineer Eastern Europe
Check Point Software Technologies, Ltd


Speciální hosté

Přemek Vala

Chief Information Officer
RWS Moravia


Lukáš Svozil

Network and Security Consultant
Continental


Genesys PureCloud v kontaktních centrech


Genesys PureCloud v kontaktních centrech

Potřebujete zajistit konsolidovaný pohled na zákaznickou péči napříč všemi typy kanálů?
Hledáte flexibilní prostředí, které se okamžitě přizpůsobí vašim aktuálním potřebám?
Chcete dosáhnout lepších obchodních výsledků díky spokojenějším zákazníkům?

Pokud vás tato témata zaujala, přijměte pozvání na náš plánovaný seminář „Genesys PureCloud v kontaktních centrech“ a registrujte se vyplněním registračního formuláře.


Program semináře:

09:00 – 09:30 Ranní káva a snídaně
09:30 – 10:00 Úvod k řešení Genesys Pure Cloud
10:00 – 11:00 Praktická ukázka prostředí operátora a odbavení různých typů komunikací – hlas (in/out), e-mail, chat
11:00 – 11:30 Coffee Break
11:30 – 12:15 Prostředí supervizora a administrátora systému, reporting

OBLAST ZÁJMU

Kontaktní centrum
Péče a podpora zákazníků
Customer Experience
Omnichannel

CÍLOVÉ PUBLIKUM

CX manažeři
Manažeři klientských a operation center
Účast na semináři je bezplatná.


Technická náročnost

Obchodně-manažerské zaměření

29.05.2019

Registrace a snídaně: 09:00 – 09:30
Seminář: 09:30 – 12:15
Místo konání: Dimension Data CR, Milevská 2095/5, Praha 4

Přednášející

Petr Cihlář

Petr Cihlář

Senior Business Consultant
Dimension Data Czech Republic


Jan Růžička

Jan Růžička

Business Development Manager
Dimension Data Czech Republic

Podniková mobilita a bezdrátové sítě nové generace

Podniková mobilita a bezdrátové sítě nové generace

Jak přistupovat k podnikové mobilitě a jaké cíle si vytknout? Jaké jsou pokročilé technologie bezdrátových sítí? To jsou otázky, na které vám odpovíme v průběhu našeho bezplatného semináře.

Mobilní pracovníci a jejich přínos k efektivitě jsou realitou. Podniky však čelí širokému spektru mobilních zařízení, které se jednak snaží bezpečně začlenit do své infrastruktury a poskytnout jim maximální flexibilitu a vysokou dostupnost bezdrátové konektivity. S budováním bezdrátové infrastruktury se pak řeší i další otázky, jako plánovaná údržba a rozvoj.

Na semináři vás seznámíme s metodikou EMDM - Enterprise Mobility Development Model - která vám pomůže zmapovat stávající situaci a vyjasnit požadované cíle pro rozvoj mobility v oblastech: uživatelé, aplikace, koncová zařízení, provoz, infrastruktura a bezpečnost. Diskutovat budeme i klíčové parametry pro návrh, výstavbu a provoz bezdrátové infrastruktury a představíme také aktuální wi-fi novinky společnosti Cisco Systems.

Účast na semináři je bezplatná.


Technická náročnost

Obchodně-manažerské zaměření

17.3.2016

Registrace: 9:15 - 9:30
Seminář: 9:30 - 12:00
Místo konání: Praha

Přednášející

Load Style

Jiří Volek

Solution Manager Network Integration, Dimension Data