Detail semináře


Collaboration nástroje: Trendy moderní komunikace

Digitální transformace se projevuje u organizací v mnoha směrech. Mezi nejvýraznější patří metody komunikace a týmové spolupráce.

Manažeři vyžadují, aby zaměstnanci navzájem spolupracovali a tím dosahovali vyšší produktivity. Chtějí si udržet klienty a zároveň získat nové prostřednictvím lepších služeb. Chtějí snižovat náklady využíváním technologií novým způsobem a využít technologie i pro posílení obchodních procesů. Chtějí získat výhodu nad konkurencí. Chtějí přijmout digitální transformaci a zůstat relevantní vzhledem k rychlosti technologického rozvoje.

Na semináři se dozvíte, jaké jsou možnosti řešení týmové spolupráce od společnosti Cisco Systems, jak by taková spolupráce měla ideálně vypadat a dozvíte se praktické ukázky využití nejmodernějších nástrojů pro týmovou spolupráci.

V dnešní době je vysoký tlak na bezpečnost řešení, mobilitu uživatelů a přitom je kladen důraz na spolehlivost a kvalitu spolupráce. Jednou odpovědí na tyto funkcionality je přesun řešení do cloudového prostředí, druhá odpověď je naopak vše držet striktně na vlastních prostředích, tedy on-premise.

My Vám ukážeme možnost zabezpečeného propojení obou světů a vyzdvihnutí jejich výhod či nevýhod.

Automatizace je a bude hybatelem moderní doby, kdy tlak na snížení nákladů společností bude tento segment více a více urychlovat. V moderní komunikaci je tento trend již velmi znatelný, a proto Vám předvedeme několik ukázek, jak lze na tento trend správně odpovědět.


TECHNOLOGIE

Virtuální recepce
Cpost BOT

CÍLOVÉ PUBLIKUM

Manažeři obchodu a marketingu
Facility Management
Back-office
IT specialisté


Partnerem semináře je společnost Cisco Systems

Účast na semináři je bezplatná.


Technická náročnost

Obchodně-manažerské zaměření

13.06.2018

Registrace: 9:15 – 9:30
Seminář: 9:30 – 13:00
Místo konání: Dimension Data CR, Milevská 2095/5, Praha 4

Přednášejícít

Karel Hnát

Karel Hnát

Business Development Manager
Dimension Data Czech Republic

Hosté

Load Style

Ivan Sýkora

Sales Specialist
Cisco Systems


Load Style

Jaroslav Martan

CSE
Cisco Systems