Detail semináře

Cisco Telepresence - Čtěte své partnery jako pokerový hráč

Nejpřirozenějším způsobem komunikace je osobním setkání. Cestování za schůzkami je však nákladné, spojené s riziky a neproduktivním časem stráveným při cestě tam i zpět. Navíc nalezení vhodného termínu pro setkání více osob je malou noční můrou, a často se schůzka může několikrát posunout.

Drobná gesta mohou nést velký význam. Překvapeně povytažené obočí, letmý úsměv, souhlasné přitakání očima. I to rozhoduje o úspěchu, dává naději a mění život.

Telepresence je špičková videokomunikační technologie, která dokáže navodit pocit skutečného setkání. A to jak tradičním uspořádáním, které evokuje setkání u jednoho stolu, tak zejména kvalitou videokonferenčního přenosu.

Základem je přenos obrazu ve Full HD rozlišení, realistické podání barev, mnohonásobný zoom pro spolupráci nad detaily a vyladěný High Definition audio systém. Osoby mají vlastní obrazovky umístěné za "stejným" stolem a jsou v životní velikosti. Z videokonference lze také pořizovat záznamy pro další použití a pro maximální bezpečnost a ochranu know-how slouží silné šifrování přenosů.

Cílem semináře je představit toto špičkové řešení určené nejen pro setkávání top managementu, vlastníků, představenstev a akcionářů. Přijďte si prožít zážitek z digitálního osobního setkání a zjistit, jak velké je vaše nadšení pro nové příležitosti i odvaha měnit se.

Pozor, účast na semináři je bezplatná a koná se v prostorách společnosti Cisco Systems.

Podívejte se, jak žijeme s videokonferencemi. A ony s námi.

Účast na semináři je bezplatná.


Technická náročnost

Obchodně-manažerské zaměření

03.08.2016

Registrace: 9.15 - 9:30
Seminář: 9:30 - 12:00
Místo konání: Cisco Systems, V Celnici 1462/10, 110 00 Praha 1-Nové Město

Přednášejícít

Load Style

Adrián Čech

Solution Manager Unified Communications, DIMENSION DATA

Host


Ivan Sýkora

Product Sales Specialist, Cisco Systems